"Farklı Tatlar"
Ayın Ürünü

Çikolatalı Pasta

"Yarın annemin doğum günü. Tabii ki seçimimiz Cihat Pastanesi'nden enfes bir çikolatalı pasta olacak. "

 

Hakkımızda

       1985 yılında Kemal SERT tarafından kurulan Cihat Pastanesi damak zevkine düşkün tüm müşterilerine ayrıcalıklı bir hizmet sunmaktadır.  Cihat Pastanesi'nde güler yüzlü hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti ile karşılanırsınız.

       Beyoğlu'ndaki şık konseptiyle dikkat çeken mekanda lezzetli tatlı, çikolata, kurabiye çeşitleri ve özel günleriniz için hazırlanan şirin pastaları gönül rahatlığıyla tadabilirsiniz. Konsepti, modern tasarımı, sıcak ortamı ve güler yüzlü hizmet veren personelleri ile özel davet ve kutlamalar, iş yemekleri, sohbet toplantıları, doğum günü ve evlilik yıldönümü gibi tüm kutlamalarınızda CİHAT ayrıcalığıyla hazırlanan birbirinden tatlı ürünleri tercih edebilirsiniz. Kendi eviniz veya işyerinizde düzenleyeceğiniz organizasyonlarda da catering hizmeti verilmektedir.

       Hijyen kurallarına uygun hazırlanan zengin mönüsünde özel gün pastaları, baton pastalar, turtalar, sütlü ve şerbetli tatlılar, kurabiyeler, petibör çeşitleri, çikolatalar, börek ve poğaçalar, pizzalar ve spesiyal lezzetler bulunmaktadır.

       Mutfağımız en son teknoloji ile donatılmış olup hijyen koşullarına uygun alanlarda üretim yapılmakta ve ürünler aynı koşullarda muhafaza edilmektedir. Mutfağımızı istediğiniz zaman rahatlıkla gezebilirsiniz. Tüm ürünlerimiz kendi imalatımız olup kullandığımız malzeme ve ekipman Tarım ve Köyişleri ile Sağlık Bakanlığı'nca onaylıdır. İmalatımız bünyesinde ÜLKER, MELODİ, ELİT, MABEL, SÜTAŞ gibi Türkiye'nin önde gelen firmalarına ait kaliteli markaların ürün ve hammaddeleri kullanılmaktadır.

       Cihat Pastanesi olarak özel günleriniz için sipariş edeceğiniz pastalarımızı istenilen gün ve saatte evinize getiriyoruz. Bunun yanında pizza fırınımızda hazırlanan enfes pizza çeşitlerimiz ve tüm ürünlerimizle CİHAT olarak Beyoğlu, Kasımpaşa, Okmeydanı, Hasköy, Sütlüce, Eyüp ve yakın çevre semtlerdeki ev ve işyerlerinize Paket Servis olarak hizmet vermekteyiz. Ödemelerinizi kapınızda nakit, kredi kartı ve yemek çekleri (*) ile yapabilirsiniz.

(*) Cihat Pastanesi 07:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Geçerli olan yemek çekleri sodexo, ticket, multinet ve setcarddır.


CİHAT PASTANESİ

Adres: Fetihtepe Mah. Müverrih Ali Cad. No:75 / A Hasköy - Beyoğlu / İSTANBUL
Tel: 0(212) 254 18 59
info@cihatpastanesi.com.tr